Nieznany biegacz

Szybka Piątka

08.11.2019

To jest Sylwester Lepiarz i Piotr Jaśtal.

Sylwek to zwycięzca poprzedniej edycji Klątwy. Piotrek (ten w głębi namiotu) pod kątem biegania to taki drugi Sylwek.

Sylwek to wielokrotny Mistrz Polski w biegach alpejskich. Piotrek wciąż depczące mu po piętach. Obu bieganie sprawia olbrzymią frajdę  :)Ostatnie starty pokazują, że na mecie dzielą ich tylko sekundy! Gdy wysłali nam swoje biegowe cv - było tego tyle, że sami nie wiedzieliśmy co wybrać by Wam ich lepiej przedstawić  ;)

 

 

Dlatego napiszemy tylko tyle, że są zwycięzcami wielu prestiżowych biegów pod górę. A tak śmiesznie się składa, że oboje trenują tu w niewysokich Górach Świętokrzyskich i są chyba najlepszymi ambasadorami, tego że są to doskonałe tereny do szlifowania formy, a przez wielu biegaczy nadal niedoceniane.

Kierując się lokalnym patriotyzmem chcemy coś zaoferować  :)

Panowie zostali powołani na Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich do Argentyny. Lecą tam już za niecałe 3 tygodnie. Związek jednak oprócz powołania daje niewiele, co by nie powiedzieć nic. Dlatego dołożymy my! Mówiąc my mamy na myśli.

Każda osoba, które zapisze się i opłaci swój udział w ciągu trzech dni (do piątku 8.11), automatycznie pomaga chłopakom w zbiórce, bo od każdej wpłaty przekazujemy 5 złotych na ich start. Nie są to kokosy, ale w masie siła.

A co Panowie w zamian nam Wam zaoferują? Piękne ściganie się w tegorocznej Klątwie. Sylwek już potwierdził swój udział oraz to, że będzie bronił zeszłorocznego zwycięstwa na długiej trasie, a Piotrek powalczy o pierwsze miejsce na połówce

No, a jeśli znajdzie się ktoś, kto ich pogodzi, wtedy się zastanowimy jak specjalnie, nagrodzić takie osoby. Prawda jest taka, że nie chce nam się myśleć na zapas, bo jesteśmy jednego ich zwycięstwa w zasadzie pewni.

pozostałe informacje